Szkolenia i kursy


Szkolenia i Kursy – Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr

Nasza firma już od 30 lat specjalizuje się w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń i kursów zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz stałemu doskonaleniu kwalifikacji przez naszych trenerów oraz inwestowaniu w rozwijanie bazy szkoleniowej jesteśmy jedną z najprężniej działających firm w branży szkoleniowej w naszym regionie.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona osób – zarówno do pracowników dużych przedsiębiorstw i organizacji, pracowników administracji samorządowej, banków czy osób zatrudnionych w sektorze prywatnym. Szkolenia organizowane przez MCKK są co roku aktualizowane, a ich zakres dostosowywany do bieżących wymagań rynkowych pod kątem wiedzy, umiejętności czy zagadnień prawnych.

Szkolenia MCKK oraz kursy zawodowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy, dzięki zastosowanej metodyce oraz praktycznemu podejściu. Szkolenia i kursy są organizowane w naszych specjalistycznych obiektach, wchodzących w skład Bazy Szkoleniowej MCKK. Baza szkoleniowa MCKK umożliwia słuchaczom nie tylko zdobywanie potrzebnej wiedzy, ale także praktycznych umiejętności zawodowych.

Profesjonalne szkolenia szyte na miarę

Szkolenia i kursy, które są organizowane przez naszą firmę, dostosowujemy do potrzeb poszczególnych grup słuchaczy. Dzięki elastycznemu podejściu, tworzymy szkolenia dopasowane pod wymagania konkretnego klienta. Nasze szkolenia czy kursy dla pracowników mogą się odbywać zarówno u klienta jak i w naszych salach szkoleniowych i laboratoriach lub w przypadku kursów UDT/TDT, takich jak kursy na wózki widłowe, na poligonie szkoleniowym MCKK.

Szkolenia dla firm – bogata oferta

Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr specjalizuje się w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń dla firm oraz przedsiębiorstw z branży górniczej, przemysłowej i nie tylko. Szkolenia dla firm z naszej oferty, takie jak szkolenia BHPszkolenia SEP, czy szkolenia z excela, kierowane są zarówno do pracowników dopiero wdrażających się w daną dziedzinę, jak i do specjalistów, którzy chcą odświeżyć i poszerzyć swoją wiedzę o nowe zagadnienia.

Sfinansowanie kursu dla pracownika to inwestycja w rozwój własnej kadry. Szkolenia i kursy zwiększają motywację pracowników. Sprawiają też, że jakość wykonywanej pracy wzrasta, a pracownicy czują się pewniej, wykonując codzienne obowiązki. Ponadto pracownicy czują się przez to kompetentni, docenieni i chętniej podejmują się dodatkowych wyzwań.

Jako firma szkoleniowa posiadamy własnych, doświadczonych trenerów jak i współpracujemy z wieloma, świetnymi wykładowcami, którzy na co dzień prowadzą praktyczne szkolenia i kursy na rzecz naszej firmy. Każdy z trenerów jest specjalistą w swojej dziedzinie, zarówno w obszarze wiedzy jak i w praktycznym podejściu. Kwestia praktyki to dla nas kluczowa sprawa, dlatego współpracujemy z kadrą wykładowców i trenerów na co dzień pracujących w różnych branżach. Takie podejście doceniają nasi klienci, gdyż wiedzą, że nabyte umiejętności przez ich pracowników, przełożą się na realne i rzeczywiste umiejętności.

Certyfikowane szkolenia MCKK – Certyfikat ISO 9001:2015

Organizujemy zarówno szkolenia otwarte jak i personalizowane szkolenia zamknięte. Udział w naszych szkoleniach otwartych daje możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z tej samej branży. W organizowanych przez nas szkoleniach zamkniętych udział biorą wyłącznie pracownicy danej organizacji czy firmy, dzięki czemu mają one indywidualny charakter.

W przypadku szkoleń zamkniętych możliwe jest dostosowanie programu do potrzeb i oczekiwań danego pracodawcy.

Kursy i szkolenia są prowadzone zgodnie z przyjętymi przez nas wysokimi standardami, potwierdzanymi przez firmę certyfikującą, która co roku weryfikuje je podczas audytów jakość naszych usług zarówno w zakresie projektowania jak i ich realizacji. Certyfikacja utwierdza naszych klientów, że ich pracownicy szkolą się z zachowaniem procedur i zasad gwarantujących wysoką, powtarzalną jakość kształcenia. Nie oznacza to jednak braku możliwości dostosowania, gdyż na pierwszym miejscu jako firma szkoleniowa, stawiamy przekazanie wiedzy użytkownikom w danym obszarze połączone z satysfakcją Zleceniodawcy. Elastyczność oznacza więc doprecyzowanie zakresu merytorycznego według wymagań Zlecającego.

Uczestników naszych szkoleń wspomagamy też na różnych płaszczyznach. Przekazujemy wiedzę, uczymy praktycznych umiejętności, przedstawiamy różne case’y obrazujące przykładowe zastosowania rozwiązań. Po odbytych szkoleniach służymy też radą czy odpowiadamy na dodatkowe pytania, które rodzą się już po szkoleniu. Ponadto, z uwagi na wagę praktycznych umiejętności, wiele szkoleń odbywa się w formie warsztatów.

Kursy i szkolenia dla pracowników kopalń

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki zakres kursów i szkoleń. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kursy górnicze oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe dla górników i elektryków. Dla branży górniczej mamy zarówno kursy przygotowujące do pracy górnika jak i specjalistyczne kursy dla poszczególnych stanowisk takie jak: kurs spawacza pod ziemiąkurs górnika strzałowego, kurs sygnalisty szybowego czy specjalistyczne szkolenia dla pracowników dozoru.

Kursy odbywają się na naszym specjalistycznym Poligonie szkoleniowym, wyposażonym zarówno w wybrane maszyny górnicze jak i symulatory maszyn górniczych, symulacje korytarzy podziemnych i przodków górniczych a także specjalnie przygotowane szkoleniowe wyrobisko. Dzięki temu uczestnicy kursów i szkoleń uczą się jak pracować na co dzień w nietypowym środowisku jakim jest kopalnia.

Dofinansowanie do szkoleń dla firm

W naszej ofercie znajdują się różnorodne propozycje szkoleń, które organizujemy w naszych salach szkoleniowych lub bezpośrednio u klientów w różnych miastach w Polsce. Prowadzimy szkolenia, które są dofinansowywane ze środków unijnych czy takich źródeł jak Urzędy Pracy, Krajowy Fundusz Szkoleniowy lub w ramach ogólnopolskiej Bazy Usług Rozwojowych.

Szkolenia, które mogą być dofinansowane, to świetna okazja do rozwoju bez konieczności ponoszenia pełnego kosztu szkolenia przez firmy. W wielu przypadkach jest też możliwość pełnego sfinansowania kosztu szkolenia, dlatego na bieżąco śledzimy wszelkie informacje dotyczące nowopowstających programów w tym zakresie. Zachęcamy też do korzystania z tych możliwości przez naszych klientów, informując ich o pojawiających się opcjach. Zachęcamy do śledzenia zakładki „Dofinansowanie„, gdzie umieszczamy szczegółowe informacje w tym zakresie.

Kursy językowe dla firm i nie tylko

Jeśli myślisz o nauce języka obcego koniecznie zobacz zakładkę kursy językowe. Organizujemy grupy językowe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci i młodzieży. Największym zainteresowaniem cieszą się kursy języka angielskiegokursy języka hiszpańskiego oraz kurs języka niemieckiego. Oferujemy zarówno grupy dla początkujących jak i zaawansowanych.

Organizujemy także profesjonalne kursy językowe dla pracowników firm zarówno w formie grupowej jak i indywidualnej. Nasi wykładowcy oferują klasyczne metody nauczania w sali szkoleniowej jak i w formie zdalnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów językowych dla firm.

Szkolenia rozwojowe i kursy podnoszące kwalifikacje

Dla osób, które poszukują możliwości rozwoju zawodowego, przygotowaliśmy ciekawe szkolenia rozwojowe w różnych dziedzinach. Sprawdź nasze oferty na: szkolenia z excela, kursy kadry i płace, szkolenia dla głównego księgowego czy kursy językowe. Każdy z tych kursów dostarcza podstawowej lub zaawansowanej wiedzy i praktycznych narzędzi do wykorzystania.

Naszą wizytówką są zadowoleni kursanci z całej Polski, którzy chętnie polecają kursy i szkolenia MCKK swoim znajomym. Szkolenia MCKK to świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy, a także doskonalenia umiejętności lub potwierdzenia kwalifikacji. Każdy z naszych kursów prowadzą sprawdzeni trenerzy, którzy mogą pochwalić się wiedzą teoretyczną oraz doświadczeniem w nauczanych dziedzinach. Każdy kursant otrzymuje stosowne zaświadczenie o ukończeniu kursu czy szkolenia. Dodatkowo w przypadku kursów kwalifikacyjnych organizujemy stosowne egzaminy pozwalające na uzyskanie stosownych uprawnień UDT, IMBiGS, IS, OKE i inne.

Dla wszystkich, którzy nie mogą nas odwiedzić osobiście oferujemy zdalne metody nauczania. Nasze szkolenia online cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na ich profesjonalizm i doświadczenie prowadzących. Zapraszamy do przeglądania dostępnych szkoleń online!

Szkolenia MCKK – oferta

Nasza firma prowadzi szkolenia już od ponad 30 lat, dzięki czemu wiemy, jak kształcić kolejne pokolenia i skutecznie przekazywać wiedzę i umiejętności. Bez względu na to, jaki kurs wybierzesz, możesz być pewien, że wyjdziesz z solidną dawką wiedzy przekazanej przez praktyków z wielu dziedzin, takich jak górnictwo, hydraulika siłowa, mechanika i wiedza inżynierska, a także prawo pracy, administracja, księgowość, negocjacje oraz wiele innych.

Elementy prawa pracy, tematyka związana z rozliczeniami z ZUS-em to obszary, które zainteresują właścicieli małych firm czy pracowników działu kadr i płac, działów personalnych oraz księgowych. Nasi trenerzy na bieżąco analizują potrzeby rynku oraz częste zmiany przepisów, aby każde szkolenie opierało się na merytorycznej, aktualnej wiedzy. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.