Nazwa skrócona szkolenia:

Kursy językowe dla firm

Nazwa pełna szkolenia:
Kursy językowe dla dzieci
Miejscowość:
Lubin
Kierownik szkolenia:
Imię i nazwisko:
Iwona Optołowicz
telefon:
e-mail:
Planowane rozpoczęcia kursów:
Aktualnie jesteśmy na etapie planowania terminów kolejnych szkoleń.
Więcej informacji uzyskacie Państwo u kierownika szkolenia.
zapisz się

Wyślij zgłoszenie:

  Nazwa szkolenia

  Imię i nazwisko*

  Adres e-mail

  Tel. kontaktowy*

  Dodatkowe uwagi:

  Załącznik: karta zgłoszenia dla firm

  Dołącz podpisany skan zlecenia lub karty zgłoszenia*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Spółka z o.o. zgodnie z polityką prywatności, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i kontaktowania się mailowo lub telefonicznie. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich edytowania i wycofania zgody w każdej chwili.

  Cel szkolenia

  W ciągu 30 lat działalności Szkoły Języków Obcych MCKK poszerzaliśmy naszą ofertę wzbogacając ją o kursy dedykowane firmom z naszego regionu.

  Nauka języka obcego dla pracowników, to konieczność na dzisiejszym rynku pracy, szczególnie kiedy firma kieruje swoją ofertę do klientów międzynarodowych.

  Staramy się podtrzymywać wysoką motywację słuchaczy dopasowując kształt i program kursu do potrzeb uczestników, mając na względzie także cele firmy, na zlecenie której pracujemy.

  SZKOLIMY ZGODNIE Z POTRZEBAMI!

  Pomagamy przełamywać bariery językowe oraz udzielamy wskazówek dotyczących efektywnej komunikacji. Zwracamy uwagę na słownictwo biznesowe oraz umiejętność poprawnego formułowania oficjalnych wiadomości e-mail. Szkolimy z zakresu prowadzenia rozmów telefonicznych w języku obcym, wyrażania opinii oraz argumentowania. Uczymy również poprawnej wymowy, a także praktycznego wykorzystania konstrukcji gramatycznych. Poszerzamy zasób słownictwa uczestników o przydatne zwroty dobrane do branży i specyfiki firmy.

  Organizacja zajęć

  Organizujemy zajęcia grupowe, indywidualne, w duetach, w szerokiej gamie poziomów zaawansowania. Szkolimy w siedzibie MCKK lub u klienta.

  W ofercie mamy języki:

  • Angielski
  • Niemiecki
  • Hiszpański
  • Francuski
  • Włoski
  • Rosyjski
  • Polski dla obcokrajowców

  Nie istnieje narzucony z góry harmonogram rozpoczęcia szkoleń językowych w MCKK.

  Kursy języków obcych mogą rozpoczynać się w dowolnym momencie roku, choć większość z nich rozpoczynamy po okresie wakacyjnym wraz z początkiem roku szkolnego.

  Zasadniczym wyznacznikiem terminu rozpoczęcia kursu jest zgłoszenie chęci rozpoczęcia nauki przez osoby indywidualne lub utworzenie się grupy.

  Zapraszamy do kontaktu!