Inwentaryzacja zasobów majątkowych

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że rusza rekrutacja na jednodniowe szkolenie: Inwentaryzacja zasobów majątkowych Prowadzący: Biegły rewident. Praktyk. Posiada doświadczenie (...)

BCU Górnictwa Rud 4.0 utworzone!

22 grudnia 2023 roku nasza placówka została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Powiatu Lubińskiego, co oznacza, że oficjalnie rozpoczęliśmy (...)

EGZAMIN SEP 2024

Zgodnie z §14 ust. 1 rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1  lipca 2022r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania (...)

Szczęśliwego Nowego Roku!

Informujemy, że w dniach 01 stycznia oraz 02 stycznia MCKK będzie nieczynne. Zaplanowane zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem.

BCU Górnictwa Rud 4.0 już istnieje!

Z satysfakcją informujemy, że BCU Górnictwa Rud 4.0 powstało! Zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Starostę Lubińskiego (...)

Wesołych Świąt!

Informujemy, że w dniach od 22 do 26 grudnia Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr jest nieczynne. Zapraszamy serdecznie od 27 grudnia.

Pracownia symulatorów spawania

Dzisiaj, 12 grudnia odebraliśmy długo wyczekiwane cztery symulatory spawania firmy Soldamatic IE, dostarczonych przez BICOR BINZEL Technika Spawalnicza Sp. z (...)