Kursy hydraulika siłowa i pneumatyka


Licencjonowane Centrum Szkoleniowe Bosch Rexroth

Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr jest licencjonowanym partnerem firmy Bosch Rexroth w zakresie prowadzenia szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej oraz pneumatyki i elektropneumatyki.

Certyfikat potwierdza, że MCKK jest lokalnym partnerem spełniającym wymagania do prowadzenia licencjonowanych szkoleń autoryzowanych przez koncern Bosch Rexroth oraz kwalifikowania trenerów do prowadzenia tychże szkoleń. Ponadto oprócz kompetencji do prowadzenia specjalistycznych szkoleń z zakresu produktów i technologii Bosch Rexroth tytuł CE Training Partner potwierdza najwyższą jakość wyposażenia dydaktycznego laboratoriów hydrauliki siłowej i pneumatyki w Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr.

Dowiedz się więcej o programie Certified Excellence dla partnerów firmy Bosch Rexroth

Partnerstwo w zakresie przygotowywania i prowadzenia szkoleń z wiodącą technologicznie firmą jaką jest Bosch Rexroth daje dodatkowo dostęp do bazy wiedzy i wsparcia technicznego, tak by oferowane przez nas szkolenia spełniały wymogi aktualności i wysokiej jakości merytorycznej. Nakłada również obowiązek cyklicznego podnoszenia kompetencji trenerów, uzupełniania wyposażenia dydaktycznego i przeglądu programów nauczania.

Uczestnik po ukończeniu szkolenia w Licencjonowanym Centrum Szkoleniowym Bosch Rexroth w MCKK otrzymuje, oprócz zaświadczenia o ukończeniu kursu, zgodnego z §23. pkt 3 i 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i nauki z dnia 9 października 2023 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, Certyfikat placówki Certified Excellence jako partnera Bosch-Rexroth w zakresie przeprowadzania licencjonowanych szkoleń.

Koncepcja kształcenia

Firma Bosch Rexroth opracowała stosowaną na całym świecie, dydaktyczną koncepcję rozwoju kwalifikacji kadry technicznej i inżynierskiej oraz kształcenia i prowadzenia szkoleń doskonalących (podnoszących kompetencje). Programy szkoleń obejmują tematy sprawnego, wydajnego użytkowania maszyn i systemów, w ramach której wykorzystywany jest jej chroniony prawem autorskim pakiet kwalifikacyjny (sprzęt, oprogramowanie, materiały szkoleniowe, rozwiązania e-learningowe, materiały dla instruktorów i uczestników).

MCKK – Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr jest wiodącą placówką kształcenia zawodowego dla przemysłu wydobywczego rud miedzi. Ponadto posiada długoletnie i szerokie doświadczenie w kształceniu ustawicznym dla potrzeb różnych gałęzi przemysłu. Różnorodne dopuszczenia, certyfikaty i referencje potwierdzają kompetencje Spółki w zakresie dydaktyki osób dorosłych.

Łącząc potencjały dydaktyczne – doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, Firma Bosch Rexroth i MCKK deklarują chęć i gotowość implementacji i wsparcia rozwoju ośrodka szkoleniowego MCKK w zakresie hydrauliki siłowej i pneumatyki oraz rozwijania wyżej wspomnianej koncepcji dydaktycznej.

Szkolenia – aktualna wiedza i praktyczne umiejętności

Nasze szkolenia z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki opieramy głównie o realizację praktycznych ćwiczeń w certyfikowanych laboratoriach pod kierunkiem profesjonalnych wykładowców i instruktorów  z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w przemyśle, certyfikowanych przez Bosch Rexroth Treining Center.

Rozbudowana część praktyczna, przejrzyste materiały edukacyjne, podbudowa teoretyczna dostosowana do celu i zakresu szkolenia, a także certyfikowana kadra dydaktyczna stanowią o skuteczności naszych szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki.

Oferujemy szkolenia  dla operatorów maszyn oraz dla kadry inżynierskiej. Realizujemy standardowe programy kształcenia oraz przygotowujemy nowe, specjalnie profilowane pod potrzeby Klientów.

Szkolenia szyte na miarę

Realizujemy programy z zakresu hydrauliki siłowej w SMG oraz napędów hydraulicznych dla potrzeb KGHM Polska Miedź S.A. a także innych firm Zagłębia Miedziowego. Wszystkie proponowane programy powstały w odpowiedzi na rzeczywiste potrzeby zgłaszane przez naszych Klientów i są objęte są certyfikatem CE Training Partner Bosch Rexroth.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, jesteśmy gotowi przygotować kolejne programy, tak w zakresie podstawowym jak i zaawansowanym.

Podnieś lub zdobądź potrzebne kwalifikacje. Zadbaj o kompetencje swoich pracowników. Poznaj kursy z zakresu hydrauliki siłowej lub pneumatyki w MCKK w Lubinie i wybierz zakres, który odpowiada Twoim zainteresowaniom.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie kursów z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej, zadzwoń i dowiedź się więcej:

MCKK, Dział Szkół dla dorosłych,
tel. 665-444-472
e-mail: i.optolowicz@mckk.com.pl

Skontaktuj się z nami! Chętnie Ci pomożemy odnaleźć właściwe szkolenie.