Jesteśmy laureatem corocznego plebiscytu ORŁY EDUKACJI

W 10-cio stopniowej skali uzyskaliśmy 9.3 pkt. To wysoka nota. Dziękujemy za nią naszym Słuchaczom! Mamy nadzieję, że również w przyszłości Państwa opinie będą potwierdzać dobrą markę Miedziowego Centrum Kształcenia Kadr. Wkładamy dużo wysiłku, by prowadzić  edukację naprawdę na wysokim poziomie.

Plebiscyt „Orły” jest prowadzony w oparciu o opinie klientów pozostawione w internecie. Dzięki autorskim systemom informatycznym Organizator Plebiscytu deklaruje, że jest w stanie sprawdzić wszystkie opinie o firmie umieszczone w internecie. Na tej podstawie tworzy ranking najlepszych przedsiębiorstw z danej branży.

Na stronie Organizatora https://www.beautifulcompany.pl/orly, możemy przeczytać, że w Polsce przebadano już 400mln opinii o 2,5 mln firm z 65 branż.

Laureatem plebiscytu są firmy, których ocena wynosi co najmniej 8/10 pkt. Pod uwagę brane są opinie na portalach społecznościowych oraz branżowych w całym kraju. Udział w plebiscycie jest bezpłatny. Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr po raz trzeci zdobyła w Plebiscycie złoty tytuł Laureata (2019 GOLD, 2022 GOLD oraz 2023 GOLD).

https://www.orlyedukacji.pl/city-28471-lubin