Nazwa skrócona szkolenia:

Kursy językowe dla dzieci

Nazwa pełna szkolenia:
Kursy językowe dla dzieci
Miejscowość:
Lubin
Kierownik szkolenia:
Imię i nazwisko:
Iwona Optołowicz
telefon:
e-mail:
Planowane rozpoczęcia kursów:
Aktualnie jesteśmy na etapie planowania terminów kolejnych szkoleń.
Więcej informacji uzyskacie Państwo u kierownika szkolenia.
zapisz się

Wyślij zgłoszenie:

  Nazwa szkolenia

  Imię i nazwisko*

  Adres e-mail

  Tel. kontaktowy*

  Dodatkowe uwagi:

  Załącznik: karta zgłoszenia dla firm

  Dołącz podpisany skan zlecenia lub karty zgłoszenia*

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Spółka z o.o. zgodnie z polityką prywatności, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i kontaktowania się mailowo lub telefonicznie. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich edytowania i wycofania zgody w każdej chwili.

  Cel szkolenia

  Wiek szkolny to najlepszy moment na naukę języków dla dzieci i na wprowadzanie dziecku nauki kolejnego języka obcego. MCKK ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci języków obcych.

  Organizacja zajęć

  W naszych najmłodszych grupach naukę łączymy z zabawą, ale chcemy, bo dzieci zdobywały przede wszystkim konkretne umiejętności językowe. Zachęcamy do edukacji pokazujemy,  że nauka może być przyjemnością. Dostosowujemy sposób nauczania do potrzeb i możliwości najmłodszych słuchaczy. Dajemy im odpowiedni czas na budowanie podstawowej znajomości języka – najpotrzebniejszych słów i zwrotów, prawidłowej wymowy, rozumienia ze słuchu i przełamania barier językowych.

  Nie istnieje narzucony z góry harmonogram rozpoczęcia szkoleń językowych w MCKK.

  Kursy języków obcych mogą rozpoczynać się w dowolnym momencie roku, choć większość z nich rozpoczynamy po okresie wakacyjnym wraz z początkiem roku szkolnego.

  Zasadniczym wyznacznikiem terminu rozpoczęcia kursu jest zgłoszenie chęci rozpoczęcia nauki przez osoby indywidualne lub utworzenie się grupy.

  Zapraszamy do kontaktu!