Prezes Bogusław Szyszka kończy pracę w MCKK

Dziś mija ostatni dzień pracy Pana Bogusława Szyszki, który kończy etap kariery zawodowej, związany z pełnieniem funkcji Prezesa Zarządu Miedziowego Centrum Kształcenia Kadr. Pracownicy dziękowali Prezesowi za wszystkie wspólne lata.

Pożegnanie Prezesa Bogusława Szyszki

Spotkanie z załogą i wspólne podziękowania za lata pracy

„Dziś przychodzi moment, który jest dla mnie wyjątkowo wzruszający i refleksyjny – moment, w którym po wielu latach intensywnej pracy i wspólnych osiągnięć, kończę pewien etap mojej zawodowej kariery. Pragnę więc podziękować Wam wszystkim za wsparcie, zaufanie i współpracę, które umożliwiły mi realizację moich biznesowych ambicji i celów … Chciałbym wyrazić szczególne podziękowania naszym Klientom, którzy zawsze byli dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia i innowacji. Wasze zaufanie było fundamentem naszego sukcesu i motywacją do ciągłego rozwoju. Bez Waszej lojalności i wsparcia, nie osiągnęlibyśmy tak wiele.”

Tymi słowami Bogusław Szyszka rozpoczął swoje podziękowania dla załogi MCKK, współpracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych. Prezes Szyszka był związany z Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr od samego początku istnienia Spółki. Rozpoczynał swoją pracę jako Przewodniczący Rady Nadzorczej a następnie pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego, a od 2018 roku funkcję Prezesa Zarządu.

Prezes Zarządu Bogusław Szyszka

Bogusław Szyszka zawodowo związany z KGHM oraz MCKK

Zawodowe ścieżki Prezesa Szyszki przez wiele lat były związane także z KGHM Polska Miedź S.A., gdzie pełnił różne funkcje, w tym Dyrektora Generalnego Biura Zarządu, Dyrektora ds. pracowniczych oraz Dyrektora ds. produkcji a także z Grupą Impel S.A., gdzie pełnił rolę Dyrektora organizacyjnego i pracowniczego.

„Te doświadczenia kształtowały mnie i przygotowały do wyzwań, które napotkałem w MCKK (…) Praca zawodowa przyniosła mi wiele wyzwań, ale również niesamowitych sukcesów, które nie byłyby możliwe bez Waszego zaangażowania i wspólnej pracy” – kontynuował Prezes Szyszka.

Podziękowania od pracowników dla Prezesa

Podczas uroczystego spotkania z załogą, które odbyło się w ostatnich dniach, pracownicy dziękowali Prezesowi za wieloletnią współpracę, wsparcie oraz możliwości rozwoju.

„Spotkaliśmy się dzisiaj by świętować, wraz z Panem Prezesem, zakończenie jego długiej drogi życia zawodowego. Panie Prezesie dziękujemy Panu za to, że dawał nam Pan przestrzeń do samorealizacji, do podnoszenia kwalifikacji i kompetencji. (…) Przekonaliśmy się, że jako załoga stanowimy team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Nauczyliśmy się pracować i uczyć innych zdalnie, odważnie stawialiśmy czoła nowym wyzwaniom. (…) To pokazało jak silną ekipą jesteśmy, jak dobrze reagujemy na zmiany i jak kreatywnie potrafimy przekuć potencjalny kłopot w sukces. To Pan Panie prezesie, w dużej mierze był reżyserem naszych zachowań i działań. Dlatego dziś bardzo serdecznie dziękujemy.

Spółka MCKK kontynuuje realizację ambitnych celów

„Na zakończenie, chcę raz jeszcze podziękować każdemu z Was. Praca w MCKK była dla mnie nie tylko obowiązkiem, ale i pasją. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Jestem pewien, że Spółka pozostaje w dobrych rękach i będzie kontynuować swój dynamiczny rozwój oraz osiągać kolejne sukcesy. Z pełnym przekonaniem i dumą, zostawiam firmę w rękach znakomitego zespołu i nowego lidera, który z pewnością poprowadzi ją ku dalszym osiągnięciom”

Już wkrótce przedstawimy nowy skład Zarządu MCKK.