Szkolenia online

Kursy i szkolenia w MCKK prowadzimy w dwóch formach: on-line oraz stacjonarnie.

Forma on-line jest coraz bardziej popularna, ze względu na korzyści organizacyjne dla uczestników szkolenia – nie wymaga Twojej fizycznej obecności, wystarczy, że tam gdzie jesteś masz dostęp do internetu i warunki, by się skupić na treściach nauczania.

Najczęściej szkolimy z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams. 

By wziąć udział w szkoleniu nie musisz posiadać komputera. Wystarczy aplikacja w telefonie. Służymy wsparciem technicznym na każdym etapie szkolenia.

W trosce o praktyczne efekty kształcenia zajęcia on-line uzupełniamy o szkolenie praktyczne na Poligonie Szkoleniowym MCKK oraz w laboratoriach i pracowniach.

Dbamy, by nasze szkolenia on-line spełniały wszystkie warunki pełnowartościowego szkolenia – spotkasz tu naszych najlepszych wykładowców i instruktorów, którzy nie tylko przekażą wiedzę, ale także pomogą utrzymać koncentrację i motywację do szkolenia poprzez działania aktywizujące słuchaczy. Mamy pełną świadomość trudności jakie niesie ze sobą konieczność dłuższego skupienia uwagi na szkoleniu, w którym uczestniczysz zdalnie.

Szkolenia on-line, podobnie jak szkolenia stacjonarne, są dofinansowywane z funduszy UE lub państwowych. Sprawdź!

Jeśli wybrałeś z ofert MCKK interesujące Cię szkolenie – porozmawiaj z osobą za nie odpowiedzialną, o uczestnictwie on-line.

Jeśli masz pomysł na szkolenie on-line dla pracowników Twojej Firmy – zgłoś nam taką potrzebę. Przygotujemy wartościową ofertę.