Szkolenia dedykowane dla firm

W Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr, realizujemy także, kursy tworzone na szczególne potrzeby Zleceniodawcy. Do jego potrzeb możemy dostosować:

 • program,
 • formę,
 • terminy,
 • miejsce szkolenia.

Na Państwa życzenie, ustalimy wszelkie szczegóły. Znając Państwa potrzeby oraz cel szkolenia, jesteśmy w stanie przygotować produkt „szyty na miarę”. Mogą Państwo, bazować również na programach, które są w naszej stałej ofercie. Jesteśmy gotowi je dla Państwa zaadoptować w całości lub na ich podstawie przygotować nowe, odpowiadające zakresem, poziomem szczegółowości i wymiarem godzin przedstawionym potrzebom. Nasi specjaliści, wykładowcy i trenerzy przygotują dla Państwa szkolenie na miarę konkretnych oczekiwań.

Procedura budowania szkolenia dedykowanego:

 1. Kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty z sekretariatem MCKK (tel. 887 380 060, info@mckk.com.pl) lub z Działem Szkoleń Zawodowych (tel. 724 555 552, kursy@mckk.com.pl). ZAPRASZAMY!
 2. Ustalenie zakresu i tematyki szkolenia oraz wszelkich innych szczegółów oczekiwanych przez Zleceniodawcę.
 3. Przygotowanie przez MCKK ramowego programu szkolenia i akceptacja ze strony Zamawiającego.
 4. Podpisanie umowy zlecającej przygotowanie i wykonanie szkolenia przez MCKK (ustalenie warunków).
 5. Przygotowanie przez MCKK szczegółowego programu i wymaganej prawem dokumentacji.
 6. W przypadku kursów i szkoleń certyfikowanych przez instytucje zewnętrzne (np. WUG, OUG, Bosch-Rexroth, UDT) konieczne jest uzyskanie zatwierdzenia programu szkoleniowego przez odpowiednią instytucję.
 7. Realizacja szkolenia.