Operator maszyn drukujących cyfrowych – Grafik komputerowy

Poszukujemy osoby do prac na stanowisko grafika komputerowego z obsługą maszyn cyfrowych drukujących.

Zapewniamy przeszkolenie z obsługi powyższych maszyn.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie projektów graficznych,
  • opracowywanie i przygotowanie materiałów do druku offsetowego i cyfrowego,
  • druk na maszynach cyfrowych,
  • konserwacja i utrzymanie techniczne maszyn druku cyfrowego,
  • aktualizacja serwisu www i social media,
  • kontakt z klientem w zakresie wykonywanych projektów,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Ilustrator, InDesign, Corel Draw,
  • wiedza z zakresu grafiki komputerowej i przygotowanie publikacji do druku,
  • umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zmysł estetyczny,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

Mile widziane:

  • wykształcenie poligraficzne, grafik komputerowy,
  • znajomość obsługi drukujących maszyn cyfrowych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i nowych kompetencji,
  • szkolenie z zakresu obsługi drukujących maszyn cyfrowych.

Kontakt:
tel. 887 380 092
email: drukarnia@mckk.com.pl