DRUKUJEMY NA SZCZĘŚLIWY ROK

W drukarni MCKK pełną parą biegną prace nad przygotowaniem kalendarzy, na zbliżający się 2024 rok. Wszyscy się śpieszą, by móc gotowy kalendarz wręczyć wraz z życzeniami „Szczęśliwego Nowego Roku.!”  Mnożą się też zamówienia na firmowe kartki świąteczne.

Mimo intensywnego rozwoju terminarzy, czy życzeń w formach plików czy aplikacji  wielu z nas wciąż wybiera ich formę papierową. Od wielu lat przygotowujemy popularne w Zagłębiu Miedziowym kalendarze SITG. Najpopularniejsze są jednak kalendarze ścienne. Rzadziej wybieracie Państwo formę książkową czy na biurko. Doszło do tego, że nawet nasze własne kalendarze ścienne MCKK stoją w długiej kolejce do wydruku….

Wykonanie kalendarzy i kartek to nie tylko druk. Zacząć trzeba od projektu. Czasem Klient ma już gotową wizję. Częściej jednak liczy na inwencję naszych grafików. Stąd pracują oni dziś wyjątkowo intensywnie. Przecież każdy liczy na wyjątkowy projekt… Potem trzeba przygotować druk, puścić maszynę i zaczyna się pracochłonny proces wykończenia dzieła – lakierowanie, oprawa i inne prace introligatorskie. Każdy kalendarz, każda kartka musi przejść przez wiele stanowisk pracy, by przygotować je zgodnie z zamówieniem.

Bardzo nas cieszy, że możemy w nasz poligraficzny sposób, brać udział w wyrażaniu powszechnej życzliwości. Drukując kartki i kalendarze dołączamy do każdego z nich nasze najlepsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku dla Zamawiających i Adresatów. Niech nam wszystkim ten zbliżający się rok 2024, toczy pomyślnie.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zamówił kalendarza lub kartki świątecznej – to już naprawdę ostatni dzwonek.