Zostań naszym trenerem

Spółka Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr od 30 lat prowadzi kształcenie zawodowe zyskując uznanie tak uczestników szkoleń, jak i pracodawców. Niewątpliwie dbamy o zaplecze dydaktyczne – wygodne sale i dobrze wyposażone pracownie czy Poligon Szkoleniowy. Zabiegamy o nowoczesność stosowanych pomocy dydaktycznych.

Mamy jednak świadomość, że dla uznania jakim się cieszy MCKK najważniejsi są Wykładowcy i Instruktorzy. Im zawdzięczamy praktyczne programy nauczania, ciekawe materiały szkoleniowe, a przede wszystkim zajęcia dydaktyczne, które wyjaśniają, inspirują oraz motywują do ciągłego doskonalenia wiedzy zawodowej.

Prowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach zawodowych i rozwojowych jest dla wielu osób satysfakcjonującym sposobem dzielenia się zdobytym doświadczeniem i wiedzą. Współpracujemy z gronem ponad 130 dydaktyków, którzy w minionych 30-tu latach poprowadzili szkolenia dla ponad pół miliona osób. Wykształcili pracowników dla niemal każdej firmy Zagłębia Miedziowego.

Nasi trenerzy i wykładowcy cieszą się szacunkiem i uznaniem kadr KGHM oraz firm naszego regionu.

Zapraszamy osoby posiadające bogate doświadczenie zawodowe, wiedzę specjalistyczną i chęć dzielenia się nią z uczestnikami kursów do kontaktu z MCKK. Chętnie pomożemy w przygotowaniu się do podjęcia zadań dydaktycznych w zakresie kształcenia dorosłych.

Odpowiemy na każde zgłoszenie, a z niektórymi z Państwa pewnie uda nam się nawiązać satysfakcjonującą współpracę. Zapraszamy.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*

  Adres e-mail*

  Tel. kontaktowy*

  Wykształcenie*

  Staż pracy*

  Obszar kompetencji (jaki zakres prowadzonych zajęć)*

  Załącznik - limit pliku to 5MB (np. CV lub referencje)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Spółka z o.o. zgodnie z polityką prywatności, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i kontaktowania się mailowo lub telefonicznie. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich edytowania i wycofania zgody w każdej chwili.

  Kontakt

  Edyta Zawadzka
  tel. 887 380 087
  info@mckk.com.pl