Szkolenia w czasie pandemii

MCKK on-line

Od początku trwania pandemii pracujemy nad tym, by mogli Państwo korzystać z oferty naszych kursów i szkoleń. Wdrożyliśmy nauczanie on-line zarówno w naszej szkole językowej, na kursach kwalifikacyjnych, eksternistycznych oraz zawodowych, jak również w Zespole Szkół MCKK.

Realizujemy kursy i szkolenia na zlecenie firm. Przygotowujemy szkolenia szyte na miarę i przeprowadzimy je w trybie on-line modyfikując program tak, by był jak najlepiej dostosowany do potrzeb pracodawcy. Staramy się, by wybierane przez nas narzędzia szkoleniowe były intuicyjne i dostosowane do grupy.

Poniżej informacje na temat do szkoleń, które prowadzimy w trybie “on-line”

 

SZKOLENIA BHP

Szkolenia BHP realizujemy metodą samokształcenia, które zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy jest jedną z możliwych form realizacji szkoleń BHP.

Naszym słuchaczom dostarczamy wszelkie niezbędne materiały drogą elektroniczną.

Przyjmujemy zlecenia na organizację szkoleń BHP dla firm.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

tel. 887 380 061, zawodowe@mckk.com.pl

 

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE & KURSY EKSTERNISTYCZNE

Nasze Kwalifikacyjne Kursy zawodowe MG 11, MG.39 oraz EE.05 od początku trwania epidemii prowadzimy zdalnie przy pomocy platformy MOODLE, która umożliwia nam kontakt ze słuchaczami, przeprowadzanie testów, przekazywanie niezbędnych materiałów.

Jesteśmy również na etapie wdrażania nauki on-line na potrzeby kursu przygotowującego do egzaminu eksternistycznego w zawodach górnik oraz przeróbkarz. Słuchacze będą tu korzystać z platformy Microsoft Teams.

Więcej informacji na temat nowych wdrożeń, nauki on-line oraz zapisów na kursy kwalifikacyjne oraz eksternistyczne:

Tel. 665 444 472, szkoly@mckk.com.pl
zapraszamy również na stronę www.szkoly.mckk.pl/dorosli

 

KURSY JĘZYKOWE

Grupy językowe, które wyraziły taką gotowość rozpoczęły naukę przez Internet. Korzystają głównie z komunikatorów społecznościowych oraz poczty elektronicznej.

Aktualnie uczymy zdalnie języka hiszpańskiego, rosyjskiego, niemieckiego (grupy) oraz indywidualnie języka angielskiego i hiszpańskiego.

Ze zdalnej nauki korzysta zarówno młodzież, jak i dorośli.

Mamy możliwość zorganizowania grup szkoleniowych on-line na zlecenie firm.
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania w tej kwestii.

tel. 724 555 552, jezyki@mckk.com.pl
zapraszamy również na stronę www.jezyki.mckk.pl

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ MCKK

Nasza szkoła, podobnie, jak inne szkoły w Polsce, prowadzi nauczanie zdalne. Uczniowie korzystają z platformy Microsoft Teams.

zapraszamy na stronę www.szkoly.mckk.pl/mlodziez/zajecia-na-odleglosc/ oraz na profil fb, gdzie piszemy o aktualnych wydarzeniach w naszej szkole https://www.facebook.com/ZSMCKKLubin/

Oprócz szkoleń on-line zapraszamy również do skorzystania z oferty naszej DRUKARNI, która świadczy usługi poligraficzne – od projektu do wydruku.

Zapraszamy do odwiedzania naszych mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco przekazujemy informacje o naszych kursach i szkoleniach.